Představujeme porotu Social Innovation Campu 2012


Nápady přihlášené do Burzy nápadů budou vybírány odbornou porotou, stejně tak jako vítěz samotného Social Innovation Campu. Dovolte nám představit jednotlivé porotce.

Petr Jaroš (ČSOB)

Petr Jaroš po studiích na MFF UK a ve Fyzikálním ústavu AV ČR nastoupil v roce 1994 do ČSOB jako analytik finančních trhů. Od té doby prošel řadou expertních a manažerských pozic. V současné době je v ČSOB zodpovědný za Era strategii a inovace.

Lenka Lovicarová (Jeden svět)

Lenka Lovicarová pracuje ve společnosti Člověk v tísni jako ředitelka  festivalu Jeden svět v regionech. V rámci festivalu se podílí také na filmovém výběru a zastupuje Jeden svět na Ceně Pavla Kouteckého.

Erik Tabery (týdeník Respekt)

Erik Tabery je šéfredaktorem týdeníku Respekt. S Respektem začal spolupracovat na podzim roku 1997 a o dvě léta později se stal členem redakce. Věnuje se především komentářům o domácí politice. V roce 2003 obdržel za komentáře cenu Novinářská křepelka pro žurnalisty do 33 let. V únoru 2009 pak získal nejprestižnější tuzemskou Cenu Ferdinanda Peroutky.

Adam Javůrek (NextBig)

Adam Javůrek je odborník na online žurnalistiku z konzultantské firmy NextBig. Dříve byl vedoucím internetových projektů v týdeníku Respekt či lektorem copywritingu pod firmou Dobrý web. Je nositelem Novinářské křepelky za rozvoj online žurnalistiky. Adam byl jedením z prvních účastníků projektu Rok Jinak Nadace Vodafone.

Tomáš Jindříšek (Dark Side)

Tomáš Jindříšek je spoluzakladatelem agentury Dark Side a donedávna byl ředitelem Ogilvy Interactive, internetové divize jedné z největších komunikačních agentur na světě. Tomáš se marketingové komunikaci a internetu se profesionálně věnuje od roku 1998. Je členem řady odborných porot jako je Křišťálová Lupa nebo TOP Filantrop. Jeho koníčkem je aktivní pomoc obecně prospěšnému sektoru, je duchovním otcem projektu na rozvoj individuálního dárcovství Darujspravne.cz a přednáší o CSR.

Jeremy Druker (Transitions)

Vystudoval Harvardskou univerzitu. Je jedním ze zakladatelů a výkonným ředitelem Transitions, o.s. (TOL), které navazuje na magazín Transitions (projekt podpořený Open Society Institute a RFE) a od roku 1999 funguje jako samostatná nezisková organizace. Organizace vydává e-zine Transitions Online (tol.org) a pořádá workshopy pro novináře, studenty, pracovníky NNO ze střední, východní Evropy a zemí bývalého Sovětského svazu. TOL pořádal Social Innovation Campy v Bratislavě, Sarajevu, Ázerbájdžán a Kyrgyzstánu.

Jakub Svoboda (Tyinternety.cz)

Vydavatel serveru Tyinternety.cz, spolumajitel společnosti Falanxia, která se zaměřuje na vývoj sociálních her a aplikací. Spolumajitel social media agentury Brandz Friendz. Moderátor rozhovorů „Ze sklepa.“  Organizátor konferencí Social Marketers Summit.


Kategorie: Social Innovation Camp 2012

Komentáře v burze jedou na Disqus

Generální partner projektu:

ERA Finanční služby kdykoli a kdekoli

Partner:

T-Mobile fond

Inovace pro společnost na sociálních sítích:

Twitter Facebook