PrecampyPrecamp je neformální podvečerní setkání s osobnostmi světa inovací, start-upů, marketingu a nových médií. Pokud chcete přivést váš nápad ze šuplíku konečně na svět nebo se nechat jen inspirovat, zavítejte na jeden z letošních precampů. Vstup je zdarma. Forma setkání má pokaždé trochu jinou podobu, ale o zábavu ani něco na chuť nebude nouze. Na precampu se:

>> dozvíte více o společenských inovacích (příklady ze zahraničí i českých luhů a hájů),

>> setkáte se se zajímavými osobnostmi ze světa internetu a nových médií a s dalšími lidmi, kteří se o využití nových technologií pro řešení různých společenských problémů a potřeb zajímají,

>> můžete se zeptat na cokoliv, co vás o Social Innovation Campu zajímá,

>> máte možnost prodiskutovat svůj nápad na SIC s odborníky i návštěvníky a dopilovat ho k dokonalosti tak, aby jej porota vybrala pro realizaci na Social Innovation Campu.

 • Era svět, Praha
 • 11.09.2013
 • Era svět, Praha
 • 01.10.2013
 • Era svět, Praha
 • 09.10.2013

cal
 • 11.09.2013
  od 18.30 hod.
 • Era svět, Praha
  Jungmannovo nám. 767, Praha 1
 • Úspěšné projekty společenských inovací
  UmSemUmTam, Kanárci.cz a další
Přihlaste se (událost na Facebooku)

Související odkazy


Sociální média jako nástroj změny aneb Inovátoři, zadejte se!Na prvním precampu se setkáme s inovátory, kteří loni Social Innovation Camp zkusili. Co se projektům dařilo a co dělalo potíže? Přijďte se osmělit.

Možná máte v hlavě skvělý nápad na zlepšení, který pomůže lidem a mohl by využít online nástroje? Přijďte jej probrat s ostatními na precampu. Z loňské zkušenosti víme, že šanci dostat se na kemp mají hlavně nápady, nad nimiž autoři přemýšleli již delší čas a také je nezřídka konzultovali se svými přáteli i s odborníky.
 
Možná chcete být kempařem na letošním Social Innovation Campu? A chcete se tak o Campu dozvědět více.

Hosty prvního precampu budou:
> Jaroslav Valůch (KrizovaMapa.cz)
> Petr Soběslavský (UmSemUmTam.cz)
> Jakub Hybler (Kanárci.cz)
> Pavel Eichler (HitHit.cz)
> Šárka Hastrmanová (Era svět)

Pokud jste precamp nestihli, můžete jeho první část sledovat ze záznamu zde.
cal
 • 01.10.2013
  od 18.30 hod.
 • Era svět, Praha
  Jungmannovo nám. 767, Praha 1
 • Michal Andera
  Business Facilitator
Přihlaste se (událost na Facebooku)

Související odkazy


Jak posunout nápad k realitě - Lekce Design ThinkingRozvíjení nápadu pomocí techniky Design Thinking vám pomůže objevit a zlepšit slabá místa vašeho nápadu na inovaci. Lekcí nás provede Michal Andera.

Jak to udělat, aby nápad na webovou či mobilní aplikaci nebyl jen jedním odstavcem na papíře, ale dostal se k reálnému fungování? Projdeme si jednotlivé body, které by vám při vymýšlení neměly vypadnout ze zřetele! Vstup je volný a rozhodně není omezen jen na ty, kdo byli na prvním precampu. Naopak, těšíme se na všechny se zájmem o sociální inovace a poskytování kvalitních služeb.

Michal Andera pomáhá organizacím fungovat lépe, například prostřednictvím clarity-lab.com. Kromě toho natáčí inspirativní videa na ventured.eu a nebo dělá rána zajímavějšími společně s dalšími členy Creative Mornings Prague.

Přijďte s nápadem i bez nápadu a pomozte ostatním podívat se na jejich nápady očima uživatelů. Začínáme v 18:30. PS: Vstup je zdarma.

cal
 • 09.10.2013
  od 18.30 hod.
 • Era svět, Praha
  Jungmannovo nám. 767, Praha 1
 • Karel Mindless Novotný
  Specialista na značky
Přihlaste se (událost na Facebooku)

Související odkazy


From "I love brand" to "I am brand"Aby váš nápad zaujal porotu a aby bylo jasné, proč je právě vaše společenská inovace důležitá… Jak na značky nám prozradí Karel Mindless Novotný

Může to být skvělý nápad. Skvělý, ale pro koho? Co váš projekt skutečně umí? K čemu to doopravdy je? Toto je značka, ne jak se projekt jmenuje nebo jaké má logo. Přijďte se sami přesvědčit, jak to tedy s tou vaší značkou je, přijďte se inspirovat, že i značku lze budovat systematicky a
cílevědomě, přijďte si zkusit, k čemu vám to vůbec je dobré.

Karel Mindless Novotný o světě značek říká, že žádné univerzální kouzlo neexistuje. Proto nám na workshopu otevře oči, ať vídíme, kudy všude může cesta k brandu dobrému pro náš projekt vést. Více se o Karlovi dozvíte na mindless.cz.

Přijďte se nechat nakopnout!

Začínáme v 18:30. PS: Vstup je zdarma.

Generální partner projektu:

ERA Finanční služby kdykoli a kdekoli

Partner:

T-Mobile fond

Inovace pro společnost na sociálních sítích:

Twitter Facebook