Tým


Tým projektu Inovace pro společnost

Předchozí dva ročníky Social Innovation Campu v České republice pořádala obecně prospěšná společnost Respekt institut. Jelikož byla její činnost v prosinci 2012 ukončena, vytvořili jsme tým lidí, kteří Social Innovation Campy mají natolik rádi, že se nehodlají smířit s ukončením této tradice.
Seznamte se s těmi, kteří pro vás Social Innovation Camp Praha 2013 pořádají:

Šárka Hastrmanová

Na podzim roku 2009 jsem se zúčastnila SICAMPU v Bratislavě, který mě tak nadchl, že jsem se okamžitě kontaktovala britskou organizaci, která je pořádá pravidelně po světě a doma ve Velké Británii, a požádala je o možnost realizovat ryze český Social Innovation Camp. Podařilo se! Dva české ročníky jsou díky Respekt institutu za námi, je na čase připravit třetí! Kromě účasti na tomto projektu, mám na starosti dramaturgii a produkci v Era světě, který i letošní ročník Social Innovation Campu hostí. Mou odbornou specializací je sociologie.

Veronika Trachtová

Do přípravy Social Innovation Campu jsem se zapojila v roce 2011. Od té doby se snažím společenské inovace šířit všude, kde to jde, je to zřejmě nakažlivé. V projektu mám na starosti web Inovace pro společnost a naši komunikaci v sociálních médiích. Podle hesla práce všeho druhu se zapojuji i do přípravy precampů a Social Innovation Campu. Mou specializací jsou nová média a jejich studium, kam jsem ze sociologie přeběhla.

Vojtěch Prokeš

Jako člen týmu Respekt institutu jsem se zúčastnil Social Innovation Campu v roce 2012, a proto si tento podnik nenechám ujít ani tentokrát. Mezitím jsem se podílel na organizaci a řízení dalších projektů zaměřených na inovace jako například Studentské jamování nápadů nebo Diplomky na stojáka. Vyzkoušel jsem se i pohled z druhé strany - jako účastník a regionální výherce soutěže o nejlepší podnikatelský nápad "Rozjezdy 2012". Jsem doktorand na katedře Sociologie FF UK, pracuji na několika sociologických výzkumech a ve volném čase skautuji a vyrážím do hor.

Barbora Vágnerová

Do Social Innovation Campu jako rychle jedoucího vlaku jsem naskočila coby nová posila týmu Respekt institutu v roce 2012 a tvůrčí atmosféra a nadšení z něj mě drží dodnes. S kolegou Vojtou Prokešem jsem spoluorganizovala projekt Studentské jamování nápadů a se Šárkou Hastrmanovou se v projektu Start up Yourself snažíme, aby inovátoři nezapomínali při svých projektech taky na sebe a svůj osobní rozvoj. Mou největší aktuální výzvou je zúročit nabyté vědomosti o inovacích v oblasti mimoškolního vzdělávání a informačních studijních systémů. Odbornou specializací pro mě jsou mezinárodní vztahy, evropská studia a lidská práva, proto fandím taky mutaci SIC -  HuriLabu.


Chcete se spojit s někým z nás?
Napište nám na inovaceprospolecnost@gmail.com.


Generální partner projektu:

ERA Finanční služby kdykoli a kdekoli

Partner:

T-Mobile fond

Inovace pro společnost na sociálních sítích:

Twitter Facebook