Tým


Tým projektu Inovace pro společnost

Social Innovation Campy 2010 a 2012 v České republice pořádala obecně prospěšná společnost Respekt institut. Jelikož byla její činnost v prosinci 2012 ukončena, vytvořili jsme tým lidí, kteří Social Innovation Campy mají natolik rádi, že chtějí pokračovat dál.
Seznamte se s těmi, kteří pro vás Social Innovation Camp Praha 2013 a další inovační semináře od té doby pořádají:

Šárka Hastrmanová

Na podzim roku 2009 jsem se zúčastnila SICAMPU v Bratislavě, který mě tak nadchl, že jsem se okamžitě kontaktovala britskou organizaci, která je pořádá pravidelně po světě a doma ve Velké Británii, a požádala je o možnost realizovat ryze český Social Innovation Camp. Podařilo se! Tři české ročníky jsou díky Respekt institutu a Era světu za námi! Nyní je na čase rozvíjet projekty dál pomocí seminářů. Mou odbornou specializací je sociologie. 

Veronika Trachtová

Do přípravy Social Innovation Campu jsem se zapojila v roce 2011. Od té doby se snažím společenské inovace šířit všude, kde to jde, je to zřejmě nakažlivé. V projektu mám na starosti web Inovace pro společnost a naši komunikaci v sociálních médiích. Podle hesla práce všeho druhu se zapojuji i do přípravy precampů, Social Innovation Campu a seminářů pro inovátory.  Ze sociologie jsem zběhla do online světa, ale nezastřelili mě. Mou specializací jsou nová média a analytika.

Barbora Vágnerová

Do Social Innovation Campu jako rychle jedoucího vlaku jsem naskočila coby nová posila týmu Respekt institutu v roce 2012 a tvůrčí atmosféra a nadšení z něj mě drží dodnes. S kolegou Vojtou Prokešem jsem spoluorganizovala projekt Studentské jamování nápadů a se Šárkou Hastrmanovou se v projektu Start up Yourself snažíme, aby inovátoři nezapomínali při svých projektech taky na sebe a svůj osobní rozvoj. Mou největší aktuální výzvou je zúročit nabyté vědomosti o inovacích v oblasti mimoškolního vzdělávání a informačních studijních systémů při vedení společnosti B|PLANS be organized. Odbornou specializací pro mě jsou mezinárodní vztahy, evropská studia a lidská práva.


Chcete se spojit s někým z nás?
Napište nám na inovaceprospolecnost@gmail.com.


Generální partner projektu:

ERA Finanční služby kdykoli a kdekoli

Partner:

T-Mobile fond

Inovace pro společnost na sociálních sítích:

Twitter Facebook