Social Innovation Camp 2013


Jaký je Social Innovation Camp?Social Innovation Camp je především o setkávání lidí různých profesí, kteří mají společnou potřebu změny něčeho nefunkčního ve společnosti. Každý k tomu ale z titulu své profese používá jiné nástroje. Camp je o poznávání, setkávání a chuti nabídnout své schopnosti a znalosti pro společensky prospěšné aktivity. Tvítujeme pod hastagem #SICPraha. Social Innovation Camp:

>> iniciuje vznik nových či vylepšených řešení, dává prostor netradičním nápadům či novátorským myšlenkám, které reagují na potřeby současné společnosti
>> je prvotním impulsem změny – účastníci společně rozvíjejí své nápady a přetvářejí je do reálně fungující podoby např. mobilní aplikace nebo webové služby
>> poskytuje účastníkům kempu prostředí, pracovní nástroje a kontakty, které potřebují pro dobrý plán projektu a jeho následnou realizaci a tím pomáhá měnit okolní svět k lepšímu.

Porotci Social Innovation Campu 2013


ilustrace

Přihlašování na Social Innovation Camp je v plném proudu, a tak je na čase představit odbornou porotu. Ta vybere z došlých nápadů šest nejlepších, které pojedou na SICamp. Porotci také v závěru Social Innovation Campu rozhodnou o vítězném týmu, který obdrží 50 000 Kč na realizaci svého nápadu. Kdo vás v porotě čeká?

Číst celé >Generální partner projektu:

ERA Finanční služby kdykoli a kdekoli

Partner:

T-Mobile fond

Inovace pro společnost na sociálních sítích:

Twitter Facebook